Marcel van Bergen

  Marit Strunk 

 

Marcel Fraiquin 




06 - 36 596 197

m.vanbergen@covidius.nl

06 - 55 182 399   

 m.strunk@covidius.nl

06 - 25 018 394

m.fraiquin@covidius.nl

Van huis uit ben ik jurist. Meer dan 20 jaar heb ik in de financiële sector gewerkt in de advisering van ondernemingen. Daarbij staan vragen centraal als, hoe heb je het georganiseerd en waar loop je tegen aan? Mijn studie in Nyenrode heeft hier nog een verdiepingsslag aan toegevoegd. Door daarnaast nog jaren leiding te hebben geven aan een onderneming is het plaatje compleet. 

 Mijn passie ligt bij het optimaliseren van teams en individuen. Ik heb ervaring als trainer op sales, management, algemene communicatie en assertiviteit. Daarnaast ben ik opgeleid in verschillende leertechnieken. Deze ervaring en kennis zet ik graag in om bedrijven en individuele medewerkers te laten ontwikkelen op een manier die bij hen past. 


Sales is mijn passie en mijn leven. Al meer dan 30 jaar begeef ik mij met veel plezier in deze wereld. Uiteindelijk doorgegroeid tot directeur sales van een grote internationale onderneming. Binnen Covidius wil ik die ervaring volledig inzetten voor onze klanten en wil hen graag laten groeien in dit vakgebied.





Ons team

Steven Verbeek

Steven Verbeek

Specialist individuele coaching

steven@oeec.nl

06-30 372 210

https://oeec.nl

Bram Meijer

Bram Meijer

Specialist individuele coaching

Bram@oeec.nl

06-17 090 664

https://oeec.nl

Stefan Königs

Stefan Königs

Specialist HR, Organisatie, Arbeidsrecht

skonigs@regiohr.nl

06 - 21 871 338

https://www.regiohr.nl

Sjef van Zwet

Sjef van Zwet

Specialist data-analyse

sjef@simplybi.nl

06 - 48 771 676

https://simplybi.nl

Karin Jansen

Karin Jansen

Specialist telefonische acquisitie

karin.jansen@tmcontact.nl

06 -14 136 686

https://www.tmcontact.nl

Elton Backx

Elton Backx

Specialist social media/LinkedIn Special

06 - 20 788 450

https://www.deherenvanwerk.nl

Shirley Brink

Shirley Brink

Specialist verkoopondersteuning

shirley@brinkbrink.com

06 - 40 845 537