Bedrijfscultuur & Communicatie
  ✔ Cultuurmeting     ✔ Online assessments    ✔ Ontwikkeling en borging


Over ons

Covidius is een organisatie op coöperatieve basis met gespecialiseerde disciplines. We hebben een groot netwerk en door onze jarenlange ervaring en samenwerking zijn we in staat om flexibel in te spelen op specifieke ondernemersvragen. Wij zorgen dat je alleen die stappen neemt die nodig zijn en dat je altijd de juiste specialist direct aan tafel hebt. No nonsens, concreet en direct starten. Dat kun je van ons verwachten.

 

Marcel van Bergen

 

Marit Strunk


Marcel Fraiquin




Specialist in bedrijfscultuur en -structuur
Interim manager voor tijdelijke projecten

Specialist teamontwikkeling, persoonlijke ontwikkeling,  assessments

Specialist marketing/sales, teamontwikkeling en assessments

email: m.vanbergen@covidius.nl         

email: m.strunk@covidius.nl                      

email: m.fraiquin@covidius.nl 

tel: 06 - 36 596 197

tel: 06 - 55 182 399

tel: 06 - 25 018 394




Onze partners:







Steven Verbeek

Stefan Königs

Sjef van Zwet

Specialist Individuele coaching

Specialist HR, Organisatie, Arbeidsrecht en Sociaal Zekerheidsrecht

Specialist data-analyse

email: steven@oecc.nl

email: skonigs@regiohr.nl            

email: sjef@simplybi.nl                             

tel: 06 - 30 37 22 10‬

tel: 06 - 21 871 338

tel: 06 - 48 771 676










 

Karin Jansen

 

 

Elton Backx

 

Shirley Brink

Specialist telefonische acquisitie

Specialist social media/LinkedIn
Specialist loopbaanbegeleiding

Specialist verkoopondersteuning

email: karin.jansen@tmcontact.nl                              

email: info@covidius.nl 

email: shirley@brinkbrink.com                           

tel: 06 -14 136 686

 tel: 06 - 20 788 450

tel: 06 - 40 845 537